Wymiana wyświetlacza telefonu

Podsumowanie:

Oferujemy wymianę wyświetlacza telefonu czy tabletu. Ekran to jeden z kluczowych elementów  w każdym smartfonie czy tablecie. Jego awaria albo znacząco wpływa na obniżenie komfortu korzystania z urządzenia, albo w pełni uniemożliwia czerpanie korzyści z jego funkcji. Niekiedy, nawet mimo stosowania zabezpieczeń w formie szkieł ochronnych czy etui, ekran pęka w wyniku upadku czy po uderzeniu go ciężkim przedmiotem.

Jeśli tak się stanie, najlepiej jak najszybciej udać się do serwisu, w którym dokonasz naprawy wyświetlacza telefonu. Nie warto podejmować się jej samodzielnie, ponieważ można uszkodzić inne podzespoły, co przełoży się na dodatkowe koszty oraz wydłużony czas naprawy.

W serwisie Error24.pl pracują specjaliści, którzy oferują naprawę wyświetlacza Samsung, Iphone, Xiaomi Redmi, Redmi Note, Mi, Pocophone. Nasze usługi mają kompleksowy charakter, dlatego zajmujemy się również pełnym serwisem telefonów Huawei oraz innych marek. Jeśli nie masz pewności, czy oferujemy naprawę Twojego urządzenia, skontaktuj się z nami, a udzielimy odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Zaznaczamy, że nie naprawiamy setek modeli telefonów. Te różnią się od siebie zastosowanymi technologiami, a naprawa ekranu wymaga specjalistycznej wiedzy w każdym wypadku. My podejmujemy się jedynie tych czynności, co do których mamy stosowną wiedzę oraz kwalifikacje. Dzięki temu naprawy są zgodne z założeniami i opłacalne dla użytkowników smartfonów.

Ekrany dobrej jakości

Podczas naprawy wyświetlacza iphone, Samsung czy jakiejkolwiek innej marki kluczowe znaczenie ma nie tylko fachowość oferowanych usług, ale także dostęp do najwyższej jakości materiałów, które nie odbiegają funkcjonalnością oraz wyglądem od oryginałów. Właśnie z takich ekranów korzystamy, ponieważ współpracujemy z zaufanymi dostawcami, a montowane podzespoły są objęte gwarancją.

Połączenie precyzji działania i dbałości o detale — również na etapie doboru producentów wyświetlaczy — sprawia, że zyskujesz naprawione urządzenie. Telefon ponownie działa, jest przy tym wydajny i bezproblemowy, a nowy ekran jest czytelny i pozwala użytkownikowi ponownie cieszyć się jakością obrazu.

Testy jakości

Wbrew pozorom znalezienie wysokiej jakości wyświetlaczy nie jest łatwym zadaniem. Branża telefoniczna jest rozwinięta, przez co występuje w niej wielu dostawców. Niestety nie każdy z nich oferuje produkty w zadowalającej, a tym bardziej wysokiej jakości. My przez lata szukaliśmy produktów, które odpowiadałyby naszym standardom. Testom poddaliśmy m.in. takie czynniki jak:

 • nasycenie i barwa ekranu,
 • płynność zmiany obrazu,
 • multi-touch i wiele innych.

Wychodząc z założenia, że ekran dobrej jakości stanowi podstawę wygodnego użytkowania urządzenia, znaleźliśmy produkty nieodbiegające jakością od oryginałów w atrakcyjnych cenach. Przy okazji warto zaznaczyć: mitem jest fakt, że wymiana ekranu się nie opłaca i lepiej kupić nowe urządzenie.

Wręcz przeciwnie. Cena elektroniki nieustannie się zmienia, przy czym zauważalna jest tendencja wzrostowa. Przy okazji, wymieniając telefon za każdym razem, gdy ulegnie awarii, produkujemy dodatkową ilość elektrośmieci. Zamiast tego rozsądniejszym wyborem będzie dobranie ekranu o odpowiedniej rozdzielczości oraz PPI, czyli ilości pikseli na cm2.

Najważniejsze czynniki dotyczące ekranu

Podczas wyboru ekranu bierzemy pod uwagę wiele czynników, które świadczą o jego odpowiednim doborze do oczekiwań użytkownika telefonu. Poniżej przedstawiamy i krótko charakteryzujemy najważniejsze cechy wyświetlaczy.

Jak sprawdzamy jakość wyświetlacza?

Przez lata działania testowaliśmy wiele ekranów, trochę to trwało nim znaleźliśmy odpowiednich dostawców którzy są w stanie zagwarantować odpowiednio wysoką jakość. Widzieliśmy w tzw. międzyczasie wiele dziwnych przypadłości. Niektóre z nich opiszę poniżej.

Dobry ekran to podstawa. Bez dobrej jakości wyświetlacza, nawet najlepszy specjalista nie da rady nic zrobić.

Napisałem już kilka rzeczy w formie autoreklamy. Faktycznie najważniejsze są dwa czynniki. Pierwszym z nich jest jakość wyświetlacza. Drugą rzeczą jest doświadczony serwisant. Jest oczywiście kilka dodatkowych punktów. Stwierdzenia są na tyle ogólne że warto je rozwinąć.

W skrócie dobry wyświetlacz to taki który nie odbiega od oryginalnego jakością.

Wyświetlacz dobrej jakości.

Reaguje dokładnie na dotyk.
Podstawą podstaw wyświetlacz musi być sprawny technicznie. Oznacza to, że nie może być na nim punktów które nie reagują na dotyk.
– słabe ekrany potrafią czasami być’ przesunięte’ reagują na dotyk w każdym punkcie, tylko z wykryciem tego punktu widocznie jest coś nie tak. Zwykle takie ekran nie reaguje wtedy nieco wyżej niż punkt w który trafiliśmy. Klikając na wirtualnej klawiaturze literkę 'z’ trafiamy >’s’. Jest to wada produkcyjna powstała jeszcze w fabryce. Takie ekrany się nie nadają do użytkowania.

Dotyk Widmo

Wyświetlacz powinien reagować tylko i wyłącznie na punkty nacisku palca. Ekran nie może na punkty-widmo których nikt nie dotyka. Widziałem takie przypadki. Podobną formą jest gdy wyświetlacz zaczyna ‚wariować’ > otwiera i zamyka aplikacje, wykonuje losowe ruchy. > Taki wyświetlacz nie będzie działał dobrze.

Płynne odświeżanie obrazu.

Dosłownie kilka razy widziałem tą usterkę. Na początku zastanawiałem się, czy nie chodzi o układ GPU w telefonie, ale na szczęście to nie było to. Zdarzają się ekrany na tyle słabe że mają problem z odświeżaniem obrazu.

Multi-touch.

Wyświetlacz powinien wyłapać jednocześnie 5 do 10 punktów nacisku. jeżeli ekran wyłapuje mniej niż 5 punktów nacisku świadczy to o jego słabej jakości.

Wyświetlacz

Nasycenie i barwa

Barwa i nasycenie nie musi być identyczne jak w poprzednim ekranie. Nawet wyświetlacze w dwóch nowych telefonach w tym samym modelu, mogą pochodzić z różnych fabryk, wyprodukowane przez dwóch różnych podwykonawców.  Oczywiście te różnice są subtelne.

Marnej jakości wyświetlaczy w ogóle nie reagują na poziom jasności. Włączenie trybu czytania nic absolutnie nie zmienia.
Drobne różnice w barwie są akceptowalne, ale podkreślam – drobne. Nie może być różnic w funkcjonalność.

– ‚Test ikonki’ – czy taki ekran wykrywa nacisk. Najłatwiej to zobrazować wykonując prosty test – łapiemy ikonkę na pulpicie, tak jakbyśmy chcieli ją przestawić. I w takiej pozycji trzymamy kilka sekund możemy też, przesuwać ikonkę po całym ekranie > ikona nie powinny opaść dopiero w momencie gdy podniesiemy palec. Jeżeli sama opada > czasami się to dzieje w jakimś jednym punkcie ekranu. Znaczy że wyświetlaczy się nie nadaje.

Rozdzielczość wyświetlacza – Zgadzać się musi nie tylko rozdzielczość ekranu. Istotne jest również PPI (ilość pikseli na cm2).

Dobry ekran to podstawa. Bez dobrej jakości wyświetlacza, nawet najlepszy specjalista nie da rady nic zrobić.
Rozdzielczość wyświetlacza – Zgadzać się musi nie tylko rozdzielczość ekranu. Istotne jest również PPI (ilość pikseli na cm2).
W skrócie dobry wyświetlacz to taki który nie odbiega od oryginalnego jakością.

 • Dobry ekran to podstawa. Bez dobrej jakości wyświetlacza, nawet najlepszy specjalista nie da rady nic zrobić.
 • Rozdzielczość wyświetlacza – Zgadzać się musi nie tylko rozdzielczość ekranu. Istotne jest również PPI (ilość pikseli na cm2).
 • W skrócie dobry wyświetlacz to taki który nie odbiega od oryginalnego jakością.
 • Doświadczenie serwisanta.
  Specjalizujemy się w telefonach Xiaomi. Nie naprawiamy setek modeli telefonów. Dzięki temu znamy dokładnie każdy model.
  Wiemy na co zwracać uwagę. Połączenie doświadczonego serwisanta z dobrej jakości wyświetlaczem gwarantuje, że nowy ekran będzie działał szybko i bezproblemowo, sama usługa będzie wykonana dokładnie, z dbałością o detale

Wymiana wyświetlacza jest prosta – doskonałej jakości ekran łączymy z doświadczonym serwisantem.

Cennik wymiany ekranu w Xiaomi.

ZdjęcieModelCena*
SERIA XIAOMI REDMI
xiaomi redmi 3Redmi 3179
Redmi 3 Pro179
xiaomi redmi 3sRedmi 3S179
xiaomi redmi 4aRedmi 4A169
xiaomi redmi 4Redmi 4229
xiaomi redmi 4proRedmi 4 Pro229
xiaomi redmi 4xRedmi 4X179
Redmi 5ARedmi 5A179
xiaomi redmi 5Redmi 5199
xiaomi redmi 5 plusRedmi 5 Plus199
xiaomi redmi 6aRedmi 6A189
xiaomi redmi 6Redmi 6189
xiaomi redmi 6 proRedmi 6 Pro249
Redmi 7ARedmi 7A199
Redmi 7Redmi 7229
redmi 8aRedmi 8A289
Redmi 8 BlackRedmi 8289
redmi-9Redmi 9289
redmi-9aRedmi 9A269
redmi-9tRedmi 9T319
redmi-9cRedmi 9C269
xiaomi redmi goRedmi Go189
xiaomi redmi proRedmi Pro399
redmi s2 wymiana wyswietlaczaRedmi S2229
SERIA REDMI NOTE
xiaomi redmi note 3 goldRedmi Note 3199
xiaomi redmi note-3-silver-
Redmi Note 3 Pro199
Redmi Note 3Redmi Note 3 SE199
Redmi Note 4Redmi Note 4199
redmi note 4Redmi Note 4X199
Redmi Note 5A SilverRedmi Note 5A199
Redmi Note 5A Wymiana Wyświetlacza
Redmi Note 5A Prime199
Redmi Note 5Redmi Note 5229
redmi note 6Redmi Note 6 Pro239
Note 7 BlackRedmi Note 7249
Redmi Note 8 Blue_1Redmi Note 8289
redmi note 8tRedmi Note 8T299
Redmi Note 8 Pro_BlackRedmi Note 8 Pro329
redmi note 9Redmi Note 9269
Redmi Note 9SRedmi Note 9S289
Redmi Note 9 ProRedmi Note 9 Pro289
Redmi Note 9T449
Redmi Note 10D/U
Redmi Note 10SD/U
Redmi Note 10 ProD/U
SERIA POCOPHONE
Pocophone F1Pocophone F1289
Pocophone F2 PRoPoco F2 Pro649
Pocophone F3Poco F3D/U
Pocophone M3Poco M3349
Pocophone X3 NFCPoco X3 NFC349
Pocophone X3 PROPoco X3 Pro499
SERIA XIAOMI MI
mi a1Mi A1219
mi a2 liteMi A2 Lite249
mi a2 wymiana wyswietlaczaMi A2299
mi a3Mi A3499 Z
799 O
Xiaomi Mi 4Mi 4D/U
mi4 iMi 4iD/U
mi4 cMi 4CD/U
mi4 sMi 4SD/U
mi5Mi 5D/U
Mi 5S299
mi5 s plusMi 5S Plus369
Mi 5C299
mi6 xMi 6279
mi 8 liteMi 8 Lite269
mi max
Mi MaxD/U
mi max 2Mi Max 2279
mi max 3Mi Max 3289
mi mixMi MIX349
mi mix 2 Wymiana WyświetlaczaMi MIX 2359
mi mix 2sMi MIX 2S369
Mi Note ProMi NoteD/U
Mi Note ProMi Note Pro319
Mi Note 2Mi Note 2D/U
Mi Note 3459
Wyświetlacze AMOLED
Z - Zamiennik | O - Oryginał
Xiaomi Mi8Mi 8449 Z
mi8 seMi 8 SED/U
mi 8 proMi 8 Pro499 Z
899 O
mi9 proMi 9499 Z
799 O
mi 9 seMi 9 SE799 Z
899 O
mi9 liteMi 9 Lite499 Z
799 O
mi9T proMi 9T499 Z
899 O
mi9T proMi 9T Pro499 Z
899 O
Mi 10 T LiteMi 10 Lite699 O
Mi 101249 O
MI 10 ProMi 10 Pro1299 O
Mi 10 T LiteMi 10T Lite499 Z
699 O
Mi 10 TMi 10T499 Z
749 O
Mi 10 T PROMi 10T Pro499 Z
749 O
Mi 11 LiteMi 11 Lite799 O
Mi 11 ProMi 111449 O
Mi 11 ultraMi 11 ProD/U
Mi 11 ultraMi 11 UltraD/U
mi mix3Mi MIX 3499 Z
799 O
mi9T proMi Note 10 Lite499 Z
849 O
Xiaomi Mi Note 10Mi Note 10499 Z
899 O
Xiaomi Mi Note 10Mi Note 10 Pro499 Z
899 O

*Podana cena jest wartością orientacyjną. Dokładamy wszelkich starań aby ceny były aktualne. Nie zawsze jest to możliwe. Koszt wymiany wyświetlacza w najnowszych modelach telefonów zazwyczaj spada.

Wymieniamy ekrany we wszystkich modelach Xiaomi i Apple.

Wysyłkowo z całej Polski. Naprawę zbitej szybki zleć profesjonalistom, którzy zjedli zęby na telefonach

Jaka jest różnica między zamiennikiem a ekranem oryginalnym w AMOLED?

Ekran oryginalny został wyprodukowany przez Xiaomi. Jest to taki sam wyświetlacz jak ten montowany fabrycznie.

Zamienniki może odbiegać od ekranu oryginalnego w kilku punktach:

 • Czytnik linii papilarnych (podekranowy) może być nieco mniej precyzyjny.
 • Maksymalny i minimalny poziom jasności może mieć nieco niższy zakres niż w wyświetlaczu oryginalnym. W najtańszych ekranach, których my nie montujemy, poziom jasności jest tylko jeden i nie da się go zmienić.
 • Funkcja odblokowania ekranu podwójnym kliknięciem może nie działać
 • Zamienniki wykrywają do 5 punktów nacisku na raz. Wyświetlacze oryginalne od 5 do 10 zależnie od modelu. Nie jestem pewien czy ktokolwiek korzysta z 10 punktów nacisku jednocześnie.
Podkreślam, że te objawy mogą wystąpić, ale nie jest to absolutnie żadna reguła. 

Podsumowanie.

Połączenie doświadczonego serwisanta z dobrej jakości wyświetlaczem gwarantuje, że nowy ekran będzie działał szybko i bezproblemowo, sama usługa będzie wykonana dokładnie, z dbałością o detale

Dobry ekran to podstawa. Bez dobrej jakości wyświetlacza, nawet najlepszy specjalista nie da rady nic zrobić.

Doświadczenie serwisanta.
Specjalizujemy się w telefonach Xiaomi. Nie naprawiamy setek modeli telefonów. Dzięki temu znamy dokładnie każdy model.
Wiemy na co zwracać uwagę. Połączenie doświadczonego serwisanta z dobrej jakości wyświetlaczem gwarantuje, że nowy ekran będzie działał szybko i bezproblemowo, sama usługa będzie wykonana dokładnie, z dbałością o detale

Czas realizacji naprawy.

Ekrany do większości modeli, mamy na miejscu w naszym serwisie w Białymstoku. Budowę wszystkich modeli zarówno Xiaomi i Apple znamy dokładnie. Jesteśmy w stanie wymienić ekran jeszcze tego samego dnia. Dlatego jesteśmy w stanie skrócić czas potrzebny na naprawę nawet do 4 godzin.*

Wymiana wyświetlacza jest prosta – doskonałej jakości ekran łączymy z doświadczonym serwisantem.

FAQ - Wymiana Wyświetlacza.

W jakich telefonach wymieniacie wyświetlacze?

Wyświetlacze wymieniamy w telefonach Xiaomi i Apple iPhone

Gdzie znajdę dokładną listę modeli i cennik wymiany ekranów?

Ile czasu trwa wymiana wyświetlacza? Czy mogę odebrać telefon tego samego dnia?

Aby wymienić wyświetlacza potrzebujemy od 4 do 24 godzin. Naprawa i odbiór tego samego dnia są możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym tel:+48 737454319 .

Czy udzielacie gwarancji na wymieniony wyświetlacz?

Udzielamy 6 miesięcy gwarancji na wymienione wyświetlacze.

Czy wymieniacie ekrany na oryginalne?

Najczęściej pracujemy na wysokiej jakości zamiennikach w przypadku wyświetlaczy LCD. Dbamy o to aby nasze wyświetlacze jakościowo nie odbiegały od oryginału.

Jak poznać, że wyświetlacz jest doskonałej jakości?

W skrócie dobry wyświetlacz to taki który nie odbiega od oryginalnego jakością. Dokładnie odczytuje punkty nacisku. Dzięki dobremu odświeżaniu jego działanie jest płynne. Rozdzielczość jest identyczna z oryginalną.

Czy nasycenie i barwa będą identyczne jak w oryginalnym wyświetlaczu?

Jeżeli chodzi o ekrany LCS to barwa i nasycenie nawet w oryginalnym ekranie nie musi być identyczna jak w poprzednim wyświetlaczu. W wyświetlaczach AMOLED kolory są identyczne nawet w zamiennikach.

ZAKRES NAPRAW

Wymiana Wyświetlacza

Specjalizujemy się w wymianie ekranów w Xiaomi i Apple.

Diagnoza

Diagnoza zawsze jest za 0 zł.

Kontakt z cieczą

Czyścimy i suszymy telefony po kotnakcie z cieczą.

Moduł USB | Mikrofon Rozmów

Wymieniamy port usb i mikrofony rozmów.

Głośnik rozmów i multimediów

Problem z dźwiękiem albo jackiem?

Blokada kontem Xiaomi i Google.

Zdejmujemy blokady kont googla i kont Xiaomi (zdalnie również).

Wymiana Baterii

Wymieniamy baterie w telefonach Xiaomi i Apple iPhone.

Nagrywanie rozmów.

Instalujemy MIUI Polska.

Aparat Przedni i Tylni

Wymieniamy całe moduły aparatu i szkiełka aparatu.

error24.pl serwis Xiaomi

Psss... zawsze możesz nas zapytać ;)