/O Nas
O Nas2018-10-21T02:49:15+00:00
Error-Serwis
erro24.pl
error serwis logo

Error Serwis zostało powołane do życia w 2010 roku. Na początku zajmowaliśmy się serwisowanie sprzętu IT/GSM oraz handlem elektroniką różnych marek. W 2015 roku powoli zaczęliśmy importować oraz wprowadzać do sprzedaży produkty marki Xiaomi. Dlaczego wybór padł właśnie na tą firmę? Po prostu szukałem telefonu komórkowego dla siebie.

Początkowo import telefonów Xiaomi był tylko niewielkim eksperymentem. Stwierdziłem, że skoro mi przypadł do gustu, pewnie spodoba sie też naszym klientom. Nie pomyliłem się, ale nie spodziewałem się też takiego obrotu sprawy. Były to jeszcze czasy kiedy oficjalna dystrybucja nie istniała. Marka znana była nielicznym fascynatom branży IT a smartfony były bardzo rzadko spotykane.

Mieliśmy zdecydowanie więcej zamówień niż możliwości importu. Zamówienia trzeba było składać z miesięcznym wyprzedzeniem. To co początkowo było niewielkim projektem wkrótce przestawiło firmę na całkowicie nowe tory.

Od czerwca 2016 roku postawiliśmy wszystko na Xiaomi. Cały sprzęt innych marek został wyprzedany. Specjalizujemy się w Xiaomi, nie sprzedajemy ani nie serwisujemy nic innego. Naszym zdaniem nie ma lepszych smartfonów pod względem cena/jakość.

Prowadzimy też pierwszy serwis Xiaomi w Białymstoku. Głównym powodem jego otwarcia było to, że faktycznie w ciągu ostatnich lat o Xiaomi dowiedzieliśmy się niemal wszystkiego (ponad tysiąc przeinstalowanych telefonów, podobna ilość naprawionych). Maile z zapytaniem o serwis dostawaliśmy niemal codziennie. To klienci uświadomili nam, że serwis również jest potrzebny.

Poprzednio można nas było znaleźć na ul. Warszawskiej 13. Obecnie przenieśliśmy lokal na ul. Antoniukowska 11 lok nr 1.

Formularz Kontaktowy

Formularz kurier