Naprawa Wysyłkowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, wprowadziliśmy do oferty możliwość dokonania napraw nie tylko stacjonarnie w serwisie w Białymstoku, ale również wysyłając do nas urządzenia za pomocą paczkomatów InPost lub kuriera. Usługa jest bardzo intuicyjna, wygodna i umożliwia korzystanie z fachowej pomocy serwisu ERROR24 właścicielom urządzeń z całej Polski.

Naprawa krok po kroku

Naprawa wysyłkowa to prosta, szybka i bezpieczna forma współpracy. Aby ją nawiązać, należy:

  1. Skontaktować się z nami telefonicznie, bądź mailowo w celu zapytania.
  2. Zapakować telefon i zamówić kuriera. Płatność pobieramy zawsze po zakończeniu naprawy (nie licząc awarii związanych z zalaniem urządzenia cieczą).
  3. Poczekać na diagnozę – w większości przypadków Klienci domyślają się jej wyników. Jeśli jednak zauważymy coś niespodziewanego, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić zakres naprawy oraz jej koszt. Dzięki temu wszystko jest przejrzyste i zgodne z Twoimi oczekiwaniami.
  4. Dać nam czas na naprawę — większość usterek usuwamy jeszcze tego samego dnia (dotyczy to także wymiany wyświetlacza). Podczas pracy nie uszkodzimy Twoich danych znajdujących się na urządzeniu.
  5. Poczekać aż odeślemy naprawione urządzenie — usługa jest wykonywana za pobraniem, a telefon odesłany na wskazany przez Ciebie adres. Jeśli interesuje Cię inna forma wysyłki niż InPost, daj nam znać.

Wystawiamy również faktury VAT. Jeśli ich potrzebujesz, skontaktuj się z nami. Jeśli masz jakieś pytania, również zachęcamy do kontaktu. Chętnie na nie odpowiemy.

Standard.

Bezproblemowo.

Mamy jedną prostą zasadę.
Do dobrej jakości części dodajemy doświadczonych serwisantów.

Diagnoza i wycena.

Usterkę najpierw diagnozujemy, potem przedstawiamy wycenę 'przed' nigdy 'po' naprawie.

6 miesięcy gwarancji D2D

Dajemy pół roku gwarancji na usługi serwisowe.