Naprawa Gniazda Jack

Podsumowanie:

gniazdo jack

Naprawa gniazda Jack w telefonach Xiaomi i Apple

Usługę wymiany lub naprawy gniazda jack świadczymy we wszystkich telefonach Xiaomi i iPhone od Apple wyposażonych w tą technologie 😉

Przedstawiamy najczęstsze problemy, których mogą doświadczyć użytkownicy.

Kiedy gniazdo Jack jest do naprawy lub wymiany.


Gniazdo Jack jest uszkodzony, ale da się podłączyć słuchawki. Ciężko słuchać muzyki ponieważ dźwięk jest zniekształcony. Często występuje tutaj szum uniemożliwiający całkowicie słuchanie.


W tym wypadku zwykle gniazdo uszkodzone jest fizycznie. Jedynym rozwiązaniem będzie wymiana wejścia audio na zupełnie nową nieuszkodzoną sztukę. Części z was może wydawać się to śmieszne, ale podkreślę. Bardziej prawdopodobne, że jest to uszkodzenie słuchawek niż portu Jack. Sprawdź co najmniej na dwóch sztukach słuchawek.


Forma która jest jeszcze stosunkowo łagodna. Co dzieje się z gniazdem jack gdy telefon nie reaguje jak podłączamy do niego słuchawki.


W pierwszej kolejności należy upewnić się czy słuchawki wchodzą w całości do gniazda. Jeżeli nie, prawie pewne, że port jest zanieczyszczony. Jest prawdopodobne, że coś blokuje wejście słuchawkom.  Próbę naprawy zacząłbym od dokładnego wyczyszczenia portu Jack. Aby czynność wykonać poprawnie telefon również należy otworzyć a port wyczyścić od środka. Do czyszczenia nigdy nie należy używać wody, jeżeli już to alkoholu.  


Inną gorsza forma, występuje gdy telefon wykrywa cały czas, że słuchawki są podłączone. Jest to nadzwyczaj irytujące ponieważ nie słychać głośnika który automatycznie jest wyciszony.


Najgorszy rodzaj uszkodzenia gniazda Jack. Na pewno wymaga naprawy ponieważ używanie telefonu z tym problemem jest dość trudne i irytujące. Nie jest to po pierwsze problem oprogramowania. Ponowna instalacja systemu nic nie pomoże. Winna jest tutaj najczęściej woda, która wleciała do portu powodując zwarcie. Naprawa w tym wypadku polega na całkowitej wymianie portu audio w telefonie. Story port należy wtedy delikatnie usunąć a następnie przy użyciu lutownicy umiejscowić nowy. Wykonanie tej czynności jest pracochłonne.


Cena od 80 zł w telefonach Xiaomi
od 120 zł w telefonach Apple
Czas realizacji
Naprawa gniazda Jack
Naprawa gniazda jack może zająć nam nawet do kilku dni.
Nie jest to usługa którą wykonujemy od ręki.
   

ZAKRES NAPRAW

Wymiana Wyświetlacza

Specjalizujemy się w wymianie ekranów w Xiaomi i Apple.

Diagnoza

Diagnoza zawsze jest za 0 zł.

Kontakt z cieczą

Czyścimy i suszymy telefony po kotnakcie z cieczą.

Moduł USB | Mikrofon Rozmów

Wymieniamy port usb i mikrofony rozmów.

Głośnik rozmów i multimediów

Problem z dźwiękiem albo jackiem?

Blokada kontem Xiaomi i Google.

Zdejmujemy blokady kont googla i kont Xiaomi (zdalnie również).

Wymiana Baterii

Wymieniamy baterie w telefonach Xiaomi i Apple iPhone.

Nagrywanie rozmów.

Instalujemy MIUI Polska.

Aparat Przedni i Tylni

Wymieniamy całe moduły aparatu i szkiełka aparatu.

error24.pl serwis Xiaomi

Psss... zawsze możesz nas zapytać ;)