Serwis VIVO

Oferujemy profesjonalny serwis VIVO. Obejmujemy nim zarówno urządzenia nowe, jak i nieco starsze modele. Nieustannie śledzimy zmiany zachodzące na rynku, aby poznawać nowe technologie stosowane w sprzętach od VIVO, dzięki temu wiemy, w jaki sposób pomóc ich właścicielom w przywróceniu urządzeniom pełnej sprawności i wydajności.

Usługa serwisu obejmuje m.in.:

  • wymianę głośnika oraz mikrofonu,
  • rozpoznanie i usunięcie problemów związanych z wyświetlaczem,
  • naprawę baterii,
  • naprawę gniazd ładowania,
  • przywrócenie sprawności urządzeniom po zalaniach.

Serwis dotyczy głównie telefonów, ale zajmujemy się także naprawą tabletów. Każde zlecenie rozpoczynamy od darmowego zdiagnozowania problemów, jakie dotyczą danego urządzenia. Rozmawiamy z właścicielem na temat tego, co się zmieniło w codziennym korzystaniu ze smartfona czy tabletu i jakiego efektu oczekuje. Następnie proponujemy rozwiązania, które będą w danej sytuacji optymalne.

Szybki i kompleksowy serwis VIVO

Specjalizujemy się nie tylko w serwisie telefonów, ale także w sprzedaży części zamiennych. Dzięki temu naprawiamy większość usterek w ciągu kilkudziesięciu minut czy kilku godzin, przez co szybko ponownie zaczniesz korzystać ze swojego smartfona. Czas naprawy jest uzależniony od stopnia awarii oraz obszaru, jakiego ta dotyczy.

Współpracujemy jedynie z zaufanymi dostawcami komponentów do telefonów i tabletów, aby mieć pewność, że montowane podzespoły wpłyną pozytywnie na kondycję urządzeń. Dodatkowo są one objęte stosowną gwarancją. Szeroki zakres działalności oraz specjalistyczna wiedza pracowników serwisu Error24.pl przekładają się na wysoką jakość usług i natychmiastową naprawę urządzeń marki VIVO. Zapraszamy do współpracy.