Serwis REALME

Oferujemy serwis REALME. Usługa jest wykonywana przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy nieustannie śledzą zmiany, zachodzące na rynku. Branża dynamicznie się rozwija, przez co nieustannie wprowadzane są nowe rozwiązania technologiczne, a marka REALME oferuje produkty odpowiadające potrzebom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Mimo poziomu rozwoju nowe telefony wciąż ulegają awariom, których naprawa nie musi być kosztowna ani długotrwała, a przywróci komfort korzystania z urządzenia.

Nasze usługi obejmują m.in.:

  • naprawę i wymianę mikrofonów oraz głośników,
  • serwis wyświetlacza oraz ekranu,
  • zdiagnozowanie i usunięcie problemów związanych z oprogramowanie,
  • naprawę urządzenia po zalaniu,
  • odzyskanie danych z urządzenia.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, rozpoczynając jego realizację od darmowej diagnozy oraz rozmowy z Tobą. Dzięki temu dowiadujemy się, na czym polega problem, kiedy pojawiły się jego objawy i jak wpływają one na użytkowanie urządzenia.

Dzięki temu, że specjalizujemy się również w naprawie wyświetlaczy telefonów nasze usługi mają kompleksowy charakter. Na Twoje życzenie dokonamy usunięcia usterek we wskazanych komponentach, a fakt, że zajmujemy się sprzedażą hurtową zamiennych części do urządzeń, sprawia, że większość napraw wykonujemy w ciągu kilkudziesięciu minut czy kilku godzin.

Doradztwo techniczne od zaufanego partnera

Doświadczenie i praktyczne umiejętności związane z serwisem REALME sprawiają, że oferujemy Ci nie tylko naprawę urządzeń, ale także pomoc w doborze rozwiązań, które w danej sytuacji będą dla Ciebie najlepsze. Uwzględniamy Twój budżet, sposób korzystania z telefonu oraz jego parametry. Dzięki temu wykonane prace po prostu się opłacają. Zapraszamy do współpracy.