Serwis telefonów OPPO

Oferujemy serwis telefonów OPPO. Usługa jest realizowana przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy na bieżąco zapoznają się z nowoczesnymi technologiami. Dzięki temu doskonale radzimy sobie z naprawą urządzeń, które mają już kilka lat, jak i tych nowoczesnych, które niedawno weszły na rynek i uległy niespodziewanej awarii.

Warto mieć świadomość tego, że OPPO to marka, której producenci nie oferują serwisu w Polsce, dlatego musisz samodzielnie znaleźć miejsce, w którym usuniesz usterki. Zapraszamy do serwisu Error24, gdzie większość napraw jest wykonywana od ręki. Wszystko dzięki temu, że jeden z filarów naszej działalności stanowi sprzedaż części do telefonów.

Szybki dostęp do zamiennych komponentów sprawia, że w ciągu kilkudziesięciu minut czy kilku godzin (w zależności od rodzaju awarii i stopnia uszkodzenia urządzenia) wrócisz do użytkowania telefonu. Niektóre prace trwają dłużej, ale już na początku współpracy poinformujemy Cię o tym, kiedy odzyskasz urządzenie. Jeśli masz pytania odnośnie do konkretnych rozwiązań, skontaktuj się z nami. Specjaliści zajmujący się serwisem telefonów OPPO pomogą Ci rozwiać wątpliwości.

Zakres serwisu OPPO

Serwis OPPO ma kompleksowy charakter. Usługa obejmuje m.in.:

  • naprawę głośnika w telefonie,
  • wymianę uszkodzonego lub niedziałającego mikrofonu,
  • wymianę wyświetlacza,
  • naprawę uszkodzeń związanych z gniazdem ładowania,
  • naprawę oprogramowania urządzenia,
  • odzyskanie danych z telefonu.

Zakres prac wykonywanych w ramach serwisu OPPO jest uzależniony od skali problemu, z jakim się do nas zgłosisz. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, na każdym etapie współpracy oferując doradztwo techniczne w kwestii doboru optymalnych rozwiązań. Zapraszamy do współpracy. Jeśli nie mieszkasz w okolicy Białegostoku, możesz wysłać do nas urządzenie za pomocą kuriera.