Samsung — serwis telefonów

Oferujemy serwis telefonów marki Samsung, które są cenione ze względu na doskonałe parametry wyświetlacza, świetny aparat czy komfort użytkowania. Naprawy są wykonywane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży i objęte roczną gwarancją. Dzięki temu masz pewność, że przywrócą urządzeniom pełną sprawność, a korzystanie z nich znowu będzie wygodne i przyjemne. Mamy urządzenia, które umożliwiają precyzyjne wykonywanie prac naprawczych w jak najkrótszym czasie.

Nieustannie się rozwijamy, zapoznając się z nowymi urządzeniami wprowadzanymi na rynku. Poznajemy nowoczesne technologie oraz niuanse związane z ich działaniem, aby wiedzieć, jakiego rodzaje awarii się spodziewać i w jaki sposób sobie z nimi radzić.

Zajmujemy się również dystrybucją części do telefonów, dlatego mamy do nich stały dostęp. Naprawy wykonujemy w ciągu kilkudziesięciu minut lub kilku godzin. W przypadku skomplikowanych usterek okres ten może ulec wydłużeniu. Jeśli powierzysz nam swoje urządzenie, najpewniej jeszcze tego samego dnia będziesz mógł je odebrać. Zajmujemy się naprawą zarówno nowych telefonów, jak i tych nieco starszych.

Zakres usług serwisowych

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z serwisem urządzeń marki Samsung. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, rozpoczynając jego realizację od darmowego zdiagnozowania źródła problemu. Następnie szacujemy koszt i czas naprawy oraz udzielamy porad technicznych, dzięki którym dowiesz się, co osiągniemy, podejmując dane środki. Jeśli zdecydujesz się na naprawę, przystąpimy do niej najszybciej jak to możliwe.

Usługi serwisowe dotyczą m.in.:

  • wymiany wyświetlacza,
  • naprawy głośnika oraz mikrofonu, a także ich oczyszczenia,
  • naprawy urządzeń po zalaniu,
  • wymiany baterii,
  • naprawy portu micro USB,
  • diagnozy i naprawy problemów związanych z działaniem oprogramowania,
  • naprawy problemów związanych z uzyskiwaniem przez telefon dostępu do sieci GSM.

Jeśli masz problem z urządzeniem marki Samsung, nie zwlekaj. Udaj się do specjalistów, którzy znajdą źródło problemu i pomogą Ci je usunąć. Pamiętaj, że część awarii może szybko postępować, niszcząc kolejne podzespoły — tak jest choćby w przypadku problemów z baterią.

Oferujemy wygodne warunki współpracy zarówno dla Klientów z Białegostoku, jak i z całej Polski, ponieważ przyjmujemy telefony nie tylko w serwisie, ale także przy pomocy kuriera. Ten odbierze od Ciebie urządzenie, a następnie dostarczy je do nas. Po dokonaniu napraw, w których trakcie się z Tobą skontaktujemy, urządzenie zostanie dostarczone ponownie na Twój adres.

Serwis, który się opłaca

Usługi serwisowe w Error24.pl są objęte rocznym okresem gwarancyjnym. Dzięki temu masz pewność, że wymienione podzespoły będą Ci służyły, a nie ulegną wkrótce kolejnej awarii. Jeśli tak by się stało, i nie byłoby to spowodowane uszkodzeniami mechanicznymi czy niewłaściwą eksploatacją urządzenia, ponownie dokonamy stosownej naprawy.

Wiele osób zastanawia się, czy warto poddawać telefony serwisowi, czy może zamiast tego kupić nowe. Biorąc pod uwagę wysoką jakość urządzeń marki Samsung oraz dostęp producentów do nowoczesnych technologii uważamy, że tego rodzaju naprawy w większości przypadków są korzystne dla właścicieli smartfonów.

Co ważne, naprawa urządzeń jest również korzystna dla środowiska, ponieważ nie przyczynia się do zwiększenia zapotrzebowania na nowe urządzenia i nadprodukcji elektrośmieci. W serwisie Error24.pl stawiamy na partnerskie relacje z Klientami, dla których wykonaliśmy już tysiące napraw. Jeśli w Twoim wypadku serwis nie byłby opłacalny, poinformujemy Cię o tym. Zapraszamy do współpracy.