O SERWISIE

Error Serwis Xiaomi

Serwis Wyspecjalizowany w Xiaomi

Nasza historia i doświadczenie.

 

Serwis Xiaomi

Error Serwis Xiaomi – naprawiamy Xiaomi już ponad 4 lata

Posiadamy dedykowane oprogramowanie diagnostyczne zaprogramowane pod nasze potrzeby, dedykowane tylko i wyłącznie smartfonom Xioami. Potrafimy usunąć usterki, którymi zajmują zajmują się maksymalnie 3 serwisy w europie. Naprawiamy uszkodzone Imeie. Nieudany flash na zablakowanym BL? Naprawiliśmy kilka przypadków uznawanych za beznadziejne.

Na Podlasiu nikt na Xiaomi nie zna się od nas lepiej, jeżeli potrzebujesz pomocy z tą marką, nie mogłeś trafić lepiej.

Ta strona jest poświęcona w całości poświęcony produktom Xiaomi. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne informacje na temat wyboru, oceny, użytkowania zakupu i naprawy telefonów.

Xiaomi zajmujemy się od momentu gdy firma była jeszcze nieznana i mało rozpoznawalna. Na temat tych smartfonów wiemy bardzo dużo i chętnie podzielimy się swoją wiedzą. W internecie jest mnóstwo informacji, niestety kiepskiej jakości. Czasami odnalezienie czegoś naprawdę istotnego bywa niemal niemożliwe.m

ERROR24.pl to nie tylko serwis, to także centrum infromacji o Xiaomi

Dla kogo?

Witaj w przestrzeni dedykowanej wszystkim użytkownikom Xiaomi. Tak obecnym i przyszłym. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne informacje, jakie powinien przyswoić świadomy użytkownik smartfonów i nie tylko.

Kim jesteśmy?

Zespołem zapaleńców, tech-maniakami, gekami! Ale nie tylko bo również biznesmenami, importerami czy sprzedawcami. ERROR24.PL tworzy kilka osób które łączy jedno – mamy fisia na punkcie Xiaomi.

Mamy fisia na punkcie Xiaomi

Po co?

Istnieją w internecie świetne miejsca, gdzie użytkownik może dostać wsparcie. Możemy też znaleźć ogromną ilość informacji (co stanowi o sile Xiaomi! Ciężko o drugie tak rozbudowane community) na temat naszych urządzeń. Niestety jest w tym wszystkim druga strona medalu. Duża część tych informacji jest marnej jakości. Często bywają ze sobą sprzeczne, błędne albo zwyczajnie zbędne. Znalezienie tego co nas konkretnie interesuje też bywa problematyczne. Zdarza się, że w takim gąszczu giną naprawdę istotne treści. Poniżej przedstawiam kilka propozycji 'na skróty’

Przed zakupem:

  • Dowiesz się jak kupić Xiaomi i na co trzeba uważać wybierając swojego dostawcę.
  • Będziesz mógł kupić smartfony z pewnego źródła w specjalnej cenie.
  • Dowiesz się na co zwracać uwagę wybierając nowy telefon.
  • Które modele są niezawodne a które rozczarowują.

Po zakupie

Naprawa Xiaomi