Porady

Syf MIUI

Syf MIUI

Co to Syf MIUI? Aktualizacja dnia [25.05.2020] Jest to tekst archiwalny z 2017 roku. Problem Syf MIUI istnieje do dnia

Read More »

Porady
Error Serwis Xiaomi

Error Serwis Xiaomi – Znajdziesz tutaj porady na temat telefonów komórkowych tworzone przez naszych serwisantów, którzy zajmują się zawodowo serwisowaniem Xiaomi.

Porady Techniczne

Głównym tematem jest konstrukcja telefonów, ich specyfikacja techniczna. Znajdziesz tutaj opisy w jaki sposób dokonać samodzielnie naprawy, oraz na co zwrócić uwagę kupując nowe części, wyświetlacze, ekrany, baterie obudowy. Dowiesz się też w jaki sposób należy używać telefonu, aby jak najdłużej był sprawny.

Aktualizacje i Modyfikacje Systemowe

Jest to miejsce gdzie będziemy omawiać najnowsze aktualizacje, custom rom typu lineage. Soft miui z xiaomi.eu oraz miui polska.

Dowiesz się jak odblokować bootloader oraz w jaki sposób zainstalować najnowsze aktualizacje w Twoim telefonie. Jakie są plusy i minusy wersji global a jakie wersji xiaomi.eu

Tutaj również będziemy zamieszczać uwagi na temat nowego oprogramowania, ściągania telefonów z chin oraz kwesti jakie pułapki mogę czekać na użytkownika, gdy ten ściąga nowy telefon z chin.

Zamieszczamy też tutaj kwestie ogólne np. jak kupić Xiaomi, jak wybrać odpowiednią firmę, czy też jak wygląda proces realizacji napraw gwarancyjnych.