///Jak ustawić MMS i internet w Xiaomi premium mobile

Jak ustawić MMS i internet w Xiaomi Premium Mobile

Premium Mobile jest problematyczną siecią dla Xiaomi. Każdego tygodnia trafia do nas przynajmniej jeden klient z identycznym problemem.

W sieci Premium Mobile MMS zaraz po włożeniu karty sim nie są prawidłowo skonfigurowane. Gdy uda już się nam ustawić wysyłanie i odbieranie zdjęć, okazuje się, że przestaje działać internet.

Pierwszemu klientowi który przyszedł z tym problemem udało nam się pomóc dopiero za jego trzecią wizytę. Nie ułatwiał tego fakt, że na stronie Premium Mobile jest błąd w screenach, który prawdopodobnie nie został poprawiony jeszcze do tej chwili. Dzwoniliśmy wcześniej na infolinię operatora. Pani Konsultantka była dla nas bardzo miła. Chciała pomóc rozwiązać ten problem, ale niestety nie udało się. Być może z naszej winy.

Problem rozwiązaliśmy jakiś dzień później po wielu bojach i godzinach poszukiwań. Nie chce wam mówić abyście unikali tego operatora, bowiem da się z jego usług z powodzeniem korzystać. Wysłaliśmy już zgłoszenie do Premium Mobile że na stronie internetowej znajduje się błąd. Niestety najgorsze w tym wszystkim że operator doskonale o tym wie, a mimo wszystko błędu nie jest w stanie poprawić.

Chcemy pomóc wam uniknąć tego problemu, dlatego prezentujemy rozwiązanie, jak ustawić mms i internet w premium mobile. Zacznijmy od ustawień MMS w Premium Mobile

Co i gdzie należy zmienić aby odbierać i wysyłać mms

Ustawienia telefonu

Ustawienia>Sieci Komorkowe

Karta SIM i sieci

Premium

Dalej znajdziemy APN.

Punkty dostepu

Premium Mobile MMS, jak ustawić w Xiaomi:

Premium.mms  odpowiada za wysyłanie i odbieranie zdjęć. Aby usługa działała poprawnie musimy skonfigurować ustawiania MMS w następujący sposób:

Ustawienia MMS Premium Mobile cz. 1
Ustawienia MMS Premium Mobile cz. 2

mms2

Ustawienia MMS Premium Mobile cz. 3

mms3

Ustawienia MMS Premium Mobile cz. 4

mms4

Premium Mobile internet w telefonach Xiaomi

Zmieniamy ustawienia podobnie jak w przypadku MMS na następujące

Ustawienia Internetu Premium Mobile cz. 1
Ustawienia Internetu Premium Mobile cz. 2
Ustawienia Internetu Premium Mobile cz. 3
By |2018-05-01T00:45:20+02:001 maja, 2018|Categories: Serwis|Tags: , , , , , , , , |0 Comments

Formularz Kontaktowy

Formularz kurier