Centrum Xiaomi

Oto nowe wcielenie ERROR24.PL

Dla kogo?

Witaj w przestrzeni dedykowanej wszystkim użytkownikom Xiaomi. Tak obecnym i przyszłym. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne informacje, jakie powinien przyswoić świadomy użytkownik smartfonów.

Kim jesteśmy?

Zespołem zapaleńców, tech-maniakami, gekami! Ale nie tylko bo również biznesmenami, importerami czy sprzedawcami. ERROR24.PL tworzy kilka osób które łączy jedno – mamy fisia na punkcie Xiaomi.

Po co?

Istnieją w internecie świetne miejsca, gdzie użytkownik może dostać wsparcie. Możemy też znaleźć ogromną ilość informacji (co stanowi o sile Xiaomi! Ciężko o drugie tak rozbudowane community) na temat naszych urządzeń. Niestety jest w tym wszystkim druga strona medalu. Duża część tych informacji jest marnej jakości. Często bywają ze sobą sprzeczne, błędne albo zwyczajnie zbędne. Znalezienie tego co nas konkretnie interesuje też bywa problematyczne. Zdarza się, że w takim gąszczu giną naprawdę istotne treści. Poniżej przedstawiam kilka propozycji 'na skróty’

Przed zakupem:

  • Dowiesz się jak kupić Xiaomi i na co trzeba uważać wybierając swojego dostawcę.
  • Będziesz mógł kupić smartfony z pewnego źródła w specjalnej cenie.
  • Dowiesz się na co zwracać uwagę wybierając nowy telefon.
  • Które modele są niezawodne a które rozczarowują.

Po zakupie

Nasz Serwis Xiaomi – Error Serwis

  • Twój smartfon uległ awarii? Pomożemy!
  • Poznasz opinie doświadczonych serwisantów na temat większości modeli.
  • Będziesz mógł przeczytać blog serwisowy.

 

 

Portal w całości poświęcony produktom Xiaomi. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne informacje na temat wyboru, oceny, użytkowania zakupu i naprawy telefonów.

Xiaomi zajmujemy się od momentu gdy firma była jeszcze nieznana i mało rozpoznawalna. Na temat tych smartfonów wiemy bardzo dużo i chętnie podzielimy się swoją wiedzą. W internecie jest mnóstwo informacji, niestety kiepskiej jakości. Czasami odnalezienie czegoś naprawdę istotnego bywa niemal niemożliwe.

Dlatego widzę duży sens w tworzeniu portalu, który będzie selekcjonował i podawał tylko sprawdzone informacje wysokiej jakości. Będę bazował na moim doświadczeniu – testowałem i naprawiałem praktycznie każdy model który pojawił się na rynku. To moja pasja i praca.

Liczę, że spotkam tutaj również wiele osób, które być może też mają coś ciekawego do powiedzenia. Może widzisz ten portal zdecydowanie inaczej niż ja? Chętnie zapoznam się z każdą opinią. Zapraszam wszystkich do dyskusji!